بازار آب مقطر ایران
خانه / آب دیونیزه / قیمت آب مقطر صنعتی دیونیزه شده

قیمت آب مقطر صنعتی دیونیزه شده

قیمت آب مقطر صنعتی دیونیزه شده که به روش ro و یا بوسیله دستگاههای دیونایزر تولید می شود نسبت به آب مقطر معمولی بهتر بوده و از درجه خلوص بالاتری نیز برخود دار است.

تاریخچه آب مقطر صنعتی

تاریخچه آب مقطر به ۲۰۰ سال قبل از میلاد مسیح برمیگردد که در زمان خشکسالی برای نوشیدن آب از بخار و تقطیر آب دریا استفاده می کردند.

تفاوت آب مقطر صنعتی دیونیزه شده با آب مقطر

آب مقطر در عمل تقطیر سازی خالص می گردد و کربنات آن گرفته می شود و دارای املاح کمی می باشد ولی آب دیونیزه شده صنعتی علاوه بر عملیات تقطیر سازی برای خالصی آن،املاح مضر آن را نیز جدا می کنند که از یک صافی بسیار ریز عبور داده می شود و یون ها از آن جدا می شود و آب مقطر صنعتی دیونیزه شده ایجاد می گردد.

قیمت آب مقطر صنعتی

قیمت آب مقطر صنعتی در مراکز فروش آنلاین

  • آب مقطر ۲۰ لیتری            ۱۹۰۰۰
  • آب مقطر ۵ لیتری دیونیزه     ۹۵۰۰
  • آب مقطر استریل سه لیتری ۱۸۰۰۰

قیمت آب مقطر صنعتی با توجه به میزان کیفیت و درجه خلوص این محصول و دفعات تقطیر شدن آب مقطر بستگی دارد که قیمت این کالاها نیز متفاوت می باشد که در مراکز فروش آنلاین برای مشتریان گرامی پخش می گردد.

متقاضیان و شهروندان عزیز فروش ویژه آب مقطر صنعتی از طریق مراکز فروش آنلاین آغاز شده است که با قیمت مناسب و باورنکردنی برای شما ارائه می گردد پس فرصت را از دست ندهید که زمان فروش این کالا محدود می باشد.

شما مشتریان محترم می توانید قدم به قدم آب مقطر صنعتی را با قیمت مناسب از طریق مراکز فروش آنلاین ثبت نمائید و در بهترین زمان تحویل بگیرید. همچنین از طریق تماس تلفنی نیز می توانید آب مقطر مورد نظر خود را سفارش دهید.

قیمت آب مقطر صنعتی

قیمت آب مقطر صنعتی در مراکز خرید و فروش

قیمت فروش عمده این محصول هر لیتر فله، ۱۵۰ تومان و قیمت آب مقطر بسته بندی در لیست قیمت قابل مشاهده است. شما هم وطنان عزیز می توانید از تمام نقاط شهری خود آب مقطر صنعتی را با قیمت فراموش نشدنی از مراکز خرید و فروش به صورت عمده و جزئی تهیه و خریداری نمائید. قیمت

 

جهت مشاوره و خرید انواع آب مقطر و آب دیونیزه میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس خلیلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129438730
آدرس کانال: @Distilledwater
آدرس سایت: www.abmoghatariha.ir
پست الکترونیکی: mehdi.kh2017m@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده آب مقطر یونیزه

خرید عمده آب مقطر یونیزه یکی از بهترین و مناسب ترین نوع روش برای خریدار است و این آب مقطر از قیمتی مناسب برخوردار و روش های خرید دیگر باعث افزایش قیمت این

کانال تلگرام