Skip links

محصولات

بازار بزرگ آب مقطر ایران

آب دیونیزه

صادرات آب دیونیزه دارویی مرغوب به کشورهای همسایه و آسیایی سبب رونق چرخه اقتصادی و ارز آوری برای کشور شده است. افرادی که در این زمینه فعالیت می‌ کنند و به صادر کردن این محصول مشغول هستند از فعالیت خود راضی هستند چرا که معتقدند کسب و کارشان رونق گرفته و همچنین درآمدشان بیشتر از قبل شده است. با نیاز روز افزون صنعت پزشکی و داروسازی کشور رقابت شدیدی در میان تولیدکنندگان این محصول به وجود آمده که تمامی این افراد سعی در تولید و عرضه بهترین و با کیفیتترین محصولات خود را به بازار داخلی و جهانی دارند تا از این طریق بتوانند برند محصولات تولیدی خود را در میان مشتریان معروف و محبوب کنند و میزان فروش شان بالاتر رود.

آب مقطر

آب مقطر از آب معمولی یا همان آب شهری به دست می آید فرآیند تولید آب مقطر بسیار ساده است. آب معمولی را جوشانده تا آب به نقطه جوش برسد در این حالت بخار آب حاصل از جوشیدن آب طی فرایندی سرد شده و ته‌نشین می‌شود. این مایع ته نشین شده همان آب مقطر است. درجه خلوص آب مقطر بستگی به میزان مواد معدنی و یون های موجود در آن دارد زیرا طی فرآیند تقطیر ممکن است برخی از این مواد همچنان در آب مقطر باقی مانده باشند. به همین خاطر ممکن است آب مقطر را یک یا دو و یا بیشتر از دو بار تقطیر نمایند تا این مواد از آب مقطر خارج شوند. خالصترین نوع آب مقطر، آب دیونیزه می باشد که رسانایی الکتریکی آن تقریبا صفر است و همانH2O خالص می باشد.

آب مقطر و سرم تزریقی

آب استریل برای تزریق یک آماده سازی استریل بدون تیروژن و بدون محلول آب مقطر برای تزریق است. این ماده فقط برای استفاده به عنوان یک حلال استریل یا وسیله رقیق کننده داروها یا محلولهای مناسب برای تجویز تزریقی است. pH برابر ۵٫۵ (۵٫۰ تا ۷٫۰) است. آب استریل برای تزریق حاوی هیچ باکتریواستات، ضد میکروبی و یا افزودنی نیست. بافر است و فقط برای تزریق تک دوز پس از مخلوط کردن با یک محلول یا محلول مناسب در نظر گرفته شده است. در صورت نیاز به مقادیر کمتری، قسمت استفاده نشده باید دور ریخته شود. استریل آب برای تزریق پس از افزودن یک املاح مناسب، یک ماده دارویی (وسیله نقلیه) و یکپارچه سازنده مایعات است.

مواد و محصولات شیمیایی

تامین کننده مواد اولیه صنایع رنگ ،رزین،آرایشی،بهداشتی، مواد آزمایشگاهی، دارویی ،شوینده و مواد شیمیایی صنایع غذایی (فود گرید)

برای مشاوره و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید

09129438730